1401\05\22 16:52:03


تکمیل فرهنگ‌نامه شهدای استان سمنان. ضرورت توجه به تولیدات رسانه‌ای

سمنان- استاندار سمنان بر تکمیل فرهنگ‌نامه شهدای استان تاکید کرد و گفت: شهرستان‌هایی که کار تدوین فرهنگ شهدایشان تکمیل نشده، حتما نسبت به انجام آن اقدام و اهتام جدی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد رضا هاشمی بعد از ظهر شنبه در دومین جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، با بیان اینکه استان سمنان دارای سه هزار شهید است لذا باید جایگاه این استان در زمینه ترویج سیره شهدا، شاخص باشد، بیان کرد: امروز بر همگان واضح و مبرهن است که امنیت امروز ایران اسلامی مرهون جانفشانی شهدای والامقام همچون سردار سلیمانی، همدانی و سایر شهدای گرانقدر است.‌ وی با بیان اینکه امروز اگر می‌خواهیم در مقابل دسیسه‌های دشمنان بیمه باشیم، باید در عمل، مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشیم، افزود: باید تلاش کنیم تا با تربیت فرزندان صالح و سالم موجب سربلندی نظام و کشور باشیم.‌ استاندار سمنان با بیان اینکه هر جا که فرهنگ ایثار و شهادت حاکم باشد، بی شک روح اقتدار و افتخار و موفقیت را می‌توان در آن مشاهده کرد، بیان داشت: در انجام امور مختلف زمانی موفق خواهیم بود که مردم مشارکت نمایند و لذا می‌توان در عرصه‌های مختلف از وجود این ظرفیت ارزشمند استفاده کرد.

هاشمی با بیان اینکه با همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، فرهنگ‌نامه شهدای استان در تمامی شهرستان‌هایی که تاکنون فاقد این فرهنگ‌نامه هستند، تکمیل و انتشار یابد، بیان کرد: تکمیل فرهنگ نامه شهدای استان سمنان ضروری است. وی با اشاره به ضرورت توجه به تولیدات رسانه‌ای، تاکید کرد: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از این پس در ابتدای هر یک از جلسات شورای اداری استان، ضمن دعوت از خانواده شهدا، وصیت نامه یک شهید استان قرائت شود.. .


بازنشر از : مهر

فرهنگ ایثار و شهادت

استانداری سمنان

سید محمد رضا هاشمی