راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان غلامعلی نیک فهم تردد وسایل نقلیه رشت- مدیرکل راهداری

1402\01\14 05:36:11


ثبت ۳ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی گیلان. یک میلیون و ۵۰۰ هزار خودرو از استان خارج شده است

رشت- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان از ثبت ۳ میلیون تردد در محورهای استان خبر داد و گفت: این آمار از ابتدای طرح نوروزی تاکنون در محورهای استان گیلان ثبت شده است.

غلامعلی نیک فهم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: روزهای پایانی، سفر و خروج مسافران نوروزی از گیلان به اوج خود رسیده است.

وی از ورود یک میلیون و ۶۰۰ خودرو به گیلان خبر داد و افزود: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار خودرو از محورهای مواصلاتی گیلان خارج شده است. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان از ثبت ۳ میلیون تردد در محورهای گیلان خبر داد و گفت: این آمار از ابتدای طرح نوروزی تاکنون در محورهای استان گیلان ثبت شده است. نیک فهم از افزایش ۸ درصدی ورودی مسافران نوروزی به گیلان خبر داد و بیان کرد: بر اساس داده‌های آماری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش ۹ درصدی در خروج از استان هستیم.

وی با بیان اینکه از ابتدای طرح نوروزی بیشترین میزان ورودی از طریق آزادراه قزوین - رشت با ورود ۷۴۰ هزار خودرو صورت گرفته است، افزود: طبق گزارش داده‌های آماری محور رامسر - چابکسر با ورود ۴۸۵ هزار خودرو جایگاه بعدی قرار دارد. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با بیان اینکه بیشترین میزان خروجی از طریق محور آزادراه رشت - قزوین با میزان تردد ۵۵۰ هزار خودرو صورت گرفته است، اضافه کرد: از ابتدای طرح نوروزی بیشترین میزان تردد در محورهای ارتباطی داخل استان مربوط به محور امامزاده هاشم - سراوان با متوسط تردد روزانه ۵۱ هزار خودرو بوده است.. .


بازنشر از : مهر

راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان

غلامعلی نیک فهم

تردد وسایل نقلیهپیش بینی قیمت روز دلار طلا و خودرو