1401\12\28 06:47:19


جذب کامل بودجه حمایتی هلال احمر. کمک ۸۸ میلیاردی به نیازمندان

بیرجند- معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از جذب حداکثری بودجه حمایتی هلال احمر در استان خبر داد و گفت: هلال احمر استان در زمینه جذب و توزیع بودجه حمایتی در رتبه برتر کشوری قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد بخشی صبح یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اقدامات انجام شده در معاونت داوطلبان هلال احمر در راستای کمک به نیازمندان، بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون هشت هزار و ۶۹۸ بسته غذایی به همت خیرین و هلال احمر بین ۳۸ هزار و ۱۸ نفر از نیازمندان در استان توزیع شده است.

وی ارزش ریالی این بسته‌ها را بیش از ۱۵ میلیارد ۱۳۹ میلیون ریال دانست و گفت: همچنین در این مدت ۹۳ نفر از کمک هزینه معیشتی هلال احمر به صورت نقدی بهره مند شده‌اند. معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی اظهار کرد: در این مدت ۵۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کمک حمایتی طی ۱۰ مرحله به ۱۱ هزار و ۲۷۸ نفر بیمار نیازمند اعطا شده است. بخشی از جذب حداکثری بودجه حمایتی هلال احمر در استان خبر داد و گفت: هلال احمر استان در زمینه جذب و توزیع کمک هزینه حمایتی ویژه بیماران نیازمند، در رتبه برتر کشور قرار دارد.

بنا به گفته وی، از ابتدای سال جاری تاکنون ۷۴ فقره وام مددجویی به ارزش ۲۰ میلیارد ریال به نیازمندان اعطا شده است. بخشی بیان کرد: در مجموع از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۸۸ میلیارد ریال در قالب طرح‌های مختلف اعم از توزیع بسته‌های معیشتی، کمک هزینه درمان و اعطای تسهیلات حمایتی، به نیازمندان کمک شده است.. .


بازنشر از : مهر

احمد بخشی

هلال احمر خراسان جنوبی

تسهیلات حمایتی