کرمانشاه استانداری کرمانشاه بهمن امیری مقدم ستاد مبارزه با کرمانشاه- استاندار ک

1401\05\23 06:46:24


جمع آوری معتادین متجاهر در کرمانشاه در اسرع وقت صورت گیرد

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با اشاره به نارضایتی شهروندان و پیامدهای منفی رهاشدگی معتادان متجاهر در خیابان‌ها، گفت: جمع آوری معتادین متجاهر در کرمانشاه در اسرع وقت صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، بهمن امیری مقدم شامگاه شنبه در در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه با حضور مدیران دستگاه‌های عضو این ستاد برگزار شد، با اشاره به نارضایتی شهروندان و پیامدهای منفی رهاشدگی معتادان متجاهر در خیابان‌ها، اظهار کرد: همه فرمانداران استان کرمانشاه موظف هستند تا پایان ماه مرداد یک مکان مناسب و خارج شهر را برای نگهداری معتادان متجاهر شهر خود معرفی سپس با همکاری بهزیستی، شهرداری و پلیس نسبت به جمع آوری، ساماندهی و نگهداری آنان اقدام کنند.

وی افزود: جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر موضوعی الزامی است و شایسته نیست کودکان و خانواده‌ها هر روز با این گونه افراد برخورد کنند. استاندار کرمانشاه تصریح کرد: برای کمک به نشاط اجتماعی و همچنین برای کاهش ناهنجارهای اجتماعی دستگاه‌های ذیربط باید در اسرع وقت در مرحله اول با شناسایی و مشخص نمودن چندین مکان برای نگهداری این گونه افراد، نسبت به جمع آوری و ساماندهی آنها اقدام کنند. امیری مقدم با بیان اینکه جمع آوری و ساماندهی این گونه افراد کمک و خدمت به دیگر افراد جامعه است، گفت: ضرورت دارد ظرف مدت کوتاهی پس از شناسایی ظرفیت‌های موجود، روند جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر به سرعت شروع شود و هر گونه کوتاهی و عدم رسیدگی سریع در این زمینه را به هیچ عنوان نمی‌پذیریم.

وی با تاکید بر اقدام جهادی و انقلابی در اجرای کارها و برنامه‌ها، ادامه داد: اگر کارها همراه با اقدام جهادی و انقلابی باشد حتماً به نتیجه می‌رسد و منشأ بسیاری از برکات برای جامعه خواهد شد. استاندار کرمانشاه با تاکید بر جلوگیری از گسترش هر گونه حاشیه نشینی در شهر کرمانشاه، بیان کرد: هر گونه افزایش حاشیه نشینی منجر به بروز ناهنجاری‌های اجتماعی می‌شود که از این رو دستگاه‌های ذیربط وظیفه دارند با قاطعیت مانع گسترش حاشیه نشینی در کرمانشاه و دیگر شهرهای استان کرمانشاه شوند.. .


بازنشر از : مهر

کرمانشاه

استانداری کرمانشاه

بهمن امیری مقدم

ستاد مبارزه باپیش بینی قیمت روز دلار طلا و خودرو