کرمانشاه سرپل ذهاب پزشکان خدمات درمانی کرمانشاه- نماینده مر

1402\01\14 08:27:05


حل موقت مشکل پرداخت معوقات پزشکان متخصص سرپل ذهاب

کرمانشاه- نماینده مردم سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی از حل موقت مشکل پرداخت معوقات پزشکان متخصص سرپل ذهاب خبر داد.

شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: معوقات پزشکان متخصص در استان‌های مختلف کشور موجب نگرانی و اعتراض پزشکان متخصص شد که اعتراضاتی را به دنبال داشت و در استان کرمانشاه نیز این موضوع موجب اعتراض جمعی از پزشکان متخصص در سه ماه گذشته شد.

وی افزود: پزشکان متخصص فعال در شهرستان سرپل ذهاب نیز اعتراضاتی به این موضوع داشتند که جلسات متعددی با این پزشکان برگزار و اعتراضات و دغدغه‌های آنها به دانشگاه علوم پزشکی استان انتقال داده شد. نماینده مردم سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جلسه‌ای با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در سرپل ذهاب برگزار و مقرر شد بعد از تعطیلات سه ماه از معوقات در ردیف‌های مختلف به صورت یکجا پرداخت شود و خوشبختانه فعالیت پزشکان متخصص در سرپل ذهاب از سر گرفته شد و درمانگاه تخصصی بیمارستان و مطب‌های شخصی این پزشکان فعال شده است. حیدری بیان کرد: اعتراض و تحصن پزشکان متخصص خصوصاً در مناطق محروم بسیار تأثیر گذار است و حضور و فعالیت پزشکان متخصص در بیمارستان با توجه به بیماری انفلونزایی که در جامعه وجود دارد باعث دلگرمی مردم می‌شود و انتظار داریم که پزشکان عزیز در مطب شخصی، درمانگاه شبکه بهداشت و درمانگاه بیمارستان حضوری مستمر داشته باشند.

وی با بیان اینکه مطالبه پزشکان متخصص مطالبه‌ای به حق است، گفت: از وزارت بهداشت انتظار است که معوقات پزشکان کشور و همچنین پزشکان متخصص فعال در حوزه انتخابیه را در موعد مقرر پرداخت کند تا شاهد اعتراض پزشکان و نارضایتی مردم نباشیم.. .


بازنشر از : مهر

کرمانشاه

سرپل ذهاب

پزشکان

خدمات درمانینمایندگی زومر - جک پارکینگ زومر - ریموت زومر