دانش آموزان سپاه عاشورا اردوهای راهیان نور تبریز- فرمانده سپاه ناحیه امامت با اشاره به اهمیت کاروان اردوهای راهیا

1401\05\23 06:39:22


دانش آموزان باید به عنوان سفیران و راویان شهادت تربیت شوند

تبریز- فرمانده سپاه ناحیه امامت با اشاره به اهمیت کاروان اردوهای راهیان نور دانش آموزی گفت: دانش آموزان باید به عنوان سفیران و راویان شهادت تربیت شوند.

سرهنگ پاسدار حسین پور اسماعیل در حاشیه اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی خواهران به شمالغرب کشور، گفت: هدف از برگزاری و اعزام دانش آموزان به مناطق جنگی، زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت است‌.

وی با بیان اینکه باید دانش آموزان را به عنوان سفرا و راویان شهادت و ایثار تربیت بکنیم اظهار داشت: با استفاده از ظرفیت عظیم جامعه دانش آموزی و با توجه به روحیات دانش آموزان، بتوانیم فرهنگ و منش ایثار، شهادت، وطن دوستی و ولایت مداری را ترویج دهیم. وی در ادامه با اشاره به تعداد کاروانهای اعزامی سپاه ناحیه امامت در تابستان سال‌جاری گفت: امروز ۵ کاروان دانش آموزی دختران، به مناطق جنگی شمالغرب کشور اعزام شده‌اند و ۵ کاروان دیگر هم تا ۱۰ شهریور اعزام خواهند شد. سرهنگ پاسدار پوراسماعیل افزود: البته قبلاً هم ۳ کاروان توسط پایگاه محلات اعزام شده بودند که در مجموع سه دوره، بیش از ۱۳ کاروان، به این مناطق اعزام خواهند شد.

فرمانده سپاه ناحیه امامت با اشاره به برنامه‌های جانبی در طول اردوهای راهیان نور گفت: تجدید میثاق با شهدا، حضور در مزار شهدا، دیدار از یادمان‌های شهدای جبهه‌های شمالغرب کشور به خصوص یادمان شهید بروجردی و شرکت در همایش رزمی، فرهنگی که در پادگان حیدرلو شهر ارومیه برگزار خواهد شد، از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی در طول اردوهای دانش آموزی راهیان نور است.. .


بازنشر از : مهر

دانش آموزان

سپاه عاشورا

اردوهای راهیان نورقفسه فلزی - قفسه انبار