1401\12\28 06:46:05


دختران ایرانی تفاوت بی‌عفتی و تمدن را درک می‌کنند

کرج- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با اشاره به فضاسازی دشمن برای ترویج بی‌عفتی در ایران اسلامی، گفت: دختران با هوش ایرانی فرق بین تمدن و بی‌حجابی را می‌دانند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی ولایی برحق در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه حجاب جزو ضروریات دین و مایه استحکام خانواده است، گفت: حجاب موجب مصونیت افراد است و دختران باهوش ایرانی فرق میان تمدن، بی‌حجابی و بی عفتی را درک می‌کنند.

وی با بیان اینکه دختران این سرزمین اجازه نمی‌دهند هنجارشکنی دوام داشته باشد، اضافه کرد: برخی سعی داشتند با حرکات خود استحکام خانواده‌ها را با بی عفتی و بی‌حجابی متلاشی کنند اما خوب است بدانند تمدن اسلامی ما آنقدر غنی و قوی است که با یک فضاسازی رسانه‌ای و جریان کوتاه مدت خدشه دار نخواهد شد. مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز بیان کرد: استحکام خانواده‌های ایرانی هرگز با چنین فضایی که زاییده تفکر پلید دشمن می‌باشد متزلزل نخواهد شد. وی در ادامه به تاریخ تمدن اسلامی ایران اشاره کرد و یادآور شد: ایران اسلامی پر است از مردان غیور و زنان عفیف، ایران اسلامی مملو است از مادرانی که فداکارانه فرزند خود را تربیت کرده‌اند؛ ایران اسلامی را مردانی ساخته‌اند که علیرغم فشارهای مختلف اقتصادی و اجتماعی همچون کوه پای خانواده خود ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه در غرب جایی برای مفهوم خانواده باقیمانده نمانده است، خاطرنشان کرد: دشمن ملت ایران را به سمت باتلاق فحشایی که خود سال‌ها درگیر آن هستند می‌کشد، اما هرگز مردم ایران درگیر هرزگی و بی عفتی نخواهند شد. این مقام مسؤول در پایان تصریح کرد: بدون شک و با حول قوه الهی، دختران و زنان ما، در این کارزار، غیورانه و سربلند و همچون همیشه پیروز میدان خواهند بود.. .


بازنشر از : مهر

مهدی ولایی برحق

تبلیغات اسلامی استان البرز

حجاب و عفاف