1401\12\28 06:49:06


رنگ‌کرونایی شهرستان ابهر نارنجی شد 

زنجان-معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: به علت رعایت نشدن بهداشت فردی و اجتماعی شهرستان ابهر رنگ نارنجی کرونایی به خود گرفت.

مشهود تقی لو در گفتگو با خبرنگار مهر از افزایش بستری‌های به کرونا در مراکز درمانی استان زنجان خبر داد و گفت: کرونا در استان روند صعودی به خود گرفته است و این روند نگران کننده است و متاسفانه شهرستان ابهر از وضعیت زرد کرونایی به نارنجی تغییر رنگ داد.

وی اظهار داشت: در استان زنجان کرونا طی روزهای گذشته روند صعودی به خود گرفته است و متاسفانه کرونا همچنان جولان می دهد. معاون بهداشت علوم پزشکی استان زنجان گفت: افراد مبتلا به کرونا در استان افزایش یافته و می‌طلبد مردم همچنان زدن ماسک را تقویت کنند. تقی لو تاکید کرد: براساس پیش بینی‌های انجام گرفته کرونا در استان طی روزهای آینده افزایش باید.

وی بر لزوم تقویت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان تاکید کرد و افزود: مردم زدن ماسک را تقویت کنند چرا که در استان رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی بسیار کاهش یافته است. معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان یاد آورشد: افراد مبتلا به کرونا در استان هم افزایش یافته که این اصلاً خوب نیست.. .


بازنشر از : مهر

دانشگاه علوم پزشکی زنجان

آمار کرونا

مهشود تقی لو