1402\01\12 08:11:16


روزانه ۳۵۰۰ درخواست مردم از پلیس استان بوشهر ثبت می‌شود

بوشهر- جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهرگفت: به‌صورت میانگین روزانه سه هزار و ۵۰۰ درخواست پلیسی از سوی مردم داشتیم که میانگین حضور مأموران ما در صحنه کمتر از ۱۰ دقیقه بود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ سهام صالحی صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به داده‌های سامانه ثبت خودروها، ورود مسافران نوروزی به استان بوشهر نسبت به پارسال ۱۰ درصد افزایش داشته است و رفت و آمدهای درون‌شهری نیز امسال بیش از ۱۵ درصد افزایش داشته است.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: از آغاز طرح نوروزی با برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده در بیش از ۱۲۰ نقطه، گروه‌های گشت‌های ثابت و سیار نیروی انتظامی استقرار داشته‌اند و امسال تیم‌های موتورسوار بیشتری برای دسترسی سریع مردم در نقاط پر رفت و آمد حضور داشتند. وی گفت: به‌صورت میانگین روزانه ۳ هزار و ۵۰۰ درخواست پلیسی از سوی مردم داشتیم که میانگین حضور مأموران ما در صحنه کمتر از ۱۰ دقیقه بود. سرهنگ صالحی عنوان کرد: بیشتر این درخواست‌ها برای راهنمایی و ارشاد بود و موضوع کلان و امنیتی مهمی تا کنون رخ نداده است.

وی کاهش جان‌باختگان حوادث جاده‌ای را از مهمترین رویدادهای نوروز امسال دانست و از کاهش ۲۰ درصدی آمار جان‌باختگان در تصادفات خبر داد.. .


بازنشر از : مهر

بوشهر

نیروی انتظامی

ایام نوروز