محمود حسینی پور استانداری مازندران تولید ساری- استاندار مازندران با بیان اینکه مازندران به عنوان هاب تجاری در کشو

1401\05\23 04:39:07


سرمایه گذاران بزرگ و خارجی در راه مازندران هستند

ساری- استاندار مازندران با بیان اینکه مازندران به عنوان هاب تجاری در کشور مطرح است، گفت: سرمایه گذاران بزرگ و خارجی در راه استان هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمود حسینی پور صبح یکشنبه در نشست سرمایه گذاری اقتصادی استان با بیان اینکه بیشترین سرمایه گذاری ها و بازرگانی در حوزه تجارت خارجی و داخلی توسط فعالان اقتصادی استان انجام می‌شود، افزود: فعالان اقتصادی و تولیدی استان سهم ۱۱.۵ درصدی در سبد غذایی کشور دارند.

وی با اشاره به اینکه در تولید ۱۵ قلم کالا اعم از محصولات کشاورزی و دام و طیور رتبه اول را داریم، به جراحی بزرگ اقتصادی اشاره و اضافه کرد: مازندران نقش محوری در اجرای طرح جراحی بزرگ اقتصادی دارد. وی ادامه داد: مازندران در روزهای سخت دفاع مقدس و جبهه مقاومت بیشترین شهید را تقدیم کرده است و اکنون نیز در حوزه‌های تولیدی و اقتصادی پای کار ایستاده است. استاندار مازندران با اشاره به اینکه طی یکسال اخیر اتفاقات خوبی در استان مازندران رخ داده است، افزود: حمایت از تولید و اقتصاد، می‌تواند مازندران را با توجه به جایگاه آن در کریدور شمال- جنوب به قطب بزرگ اقتصادی کشور تبدیل کند.

تبلیغات
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز
فروش چراغ ریسه سیم و کابل و کلید و پریز

لاله زار24 ارائه محصولات برق و روشنایی ساختمان از قلب بازار لاله زار برای سراسر کشور است.

حسینی پور با اظهار اینکه مازندران می‌تواند به عنوان هاب تجاری در کشور مطرح باشد، گفت: سرمایه گذاران خارجی و بزرگ در راه استان هستند و زیرساخت‌ها برای سرمایه گذاری مهیا است. وی توسعه گلخانه‌ای و کشاورزی، نوسازی زیرساخت‌های گمرکی با توجه به سیاست‌های صادراتی را از جمله برنامه‌ها برای تسهیل در سرمایه گذاری بیان کرد.. .


بازنشر از : مهر

محمود حسینی پور

استانداری مازندران

تولیدکارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین