1402\01\12 08:14:17


عادت به روزمرگی در انجام امور سبب توقف در کارها می‌شود

لاشار- استاندار سیستان وبلوچستان گفت: عادت به روز مرگی در انجام امور، سبب توقف در کارها می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد کرمی، شامگاه جمعه در نشست شورای اداری شهرستان لاشار با بیان اینکه موضوع آب، مسئله مهم و از اولویت‌های اصلی این شهرستان است، اظهار کرد: این موضوع توسط مسئولین با جدیت در حال پیگیری است.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت ذخایر آبی و کشت محصولات باغی این شهرستان افزود: اقدامات لازم در زمینه ذخایر آبی و رسیدگی به کشاورزی این شهرستان باید صورت بگیرد و در این زمینه متخصصان و کارشناسان برای بررسی دقیق وضعیت آب‌های زیر زمینی، اعزام خواهند شد. وی در ادامه بیان کرد: وضعیت جاده‌ها در حال پیگیری است و بخش مربوط به ورزش و جوانان و مخابرات شهرستان نیز باید مورد پیگیری قرار بگیرند. استاندار تصریح کرد: در شورای آموزش و پرورش استان در زمینه توجه ویژه به مدارس روستایی مباحثی مطرح شده و اعتبارات لازم در این زمینه نیز پیش بینی و مشخص شده است‌.

کرمی در ادامه بر ضرورت جذاب سازی محیط روستاها تاکید کرد و گفت: باید تجهیزات و امکانات روستاها تقویت شود. وی تاکید کرد: لازم است از کمترین امکانات بیشترین استفاده را کرد بنابراین برنامه ریزی برای احداث باغ شهر در شهرستان‌های کوچک استان صورت پذیرد. استاندار در ادامه تاکید کرد: مسئولان باید با اراده قوی، برنامه ریزی و کار میدانی برای انجام امور اقدام کنند.

وی تصریح کرد: ما در زمینه صدور مجوز و ایجاد مرغداریها مشکلی برای تأمین آب و زمین نداریم. کرمی گفت: باید در راستای توانمندسازی مردم اقدام کنیم و فرمانداران نیز باید عملکرد دستگاه‌های اجرایی را رصد و پیگیری کنند. وی در زمینه ایجاد تحول اقتصادی اضافه کرد: اگر مردم وارد حوزه سرمایه‌گذاری در عرصه تولید شوند به موفقیت دست می‌یابیم و مسئولان نیز باید در این راستا تسهیلات را برای مردم آماده کنند.

استاندار با اشاره به مبانی نظری و دستورات اسلام بیان کرد: آموزش و پرورش در سرنوشت کودکان و محصلان بسیار تأثیرگذار است.. .


بازنشر از : مهر

استانداری سیستان و بلوچستان

محمد کرمی

بخش لاشار