1402\01\12 00:01:16


عاملان ضرب و شتم آمرین به معروف در ورزنه دستگیر شدند

رئیس کل دادگستری استان اصفهان از دستگیری عاملان ضرب و شتم آمرین به معروف در شهرستان ورزنه و آغاز رسیدگی به این پرونده خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام والمسلمین جعفری رئیس کل دادگستری استان اصفهان اظهار کرد: در یکی از مراکز گردشگری شهرستان ورزنه آمرین به معروف در چهارچوب قانون و با هماهنگی قبلی در حال انجام وظیفه قانونی بودند که برخی از افراد فعال در مرکز گردشگری برای آمرین به معروف ایجاد مزاحمت کرده و از انجام مأموریت آنها جلوگیری کردند.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان ادامه داد: بعد از اینکه آمرین به معروف محل را ترک می‌کردند، افراد فعال در مرکز گردشگری اقدام به تعقیب آنها کرده و در سطح شهر اقدام به ضرب و شتم آمرین به معروف می‌کنند. حجت‌الاسلام والمسلمین جعفری بیان کرد: به محض ارسال گزارش این حادثه به دستگاه قضائی، دستور برای دستگیری عامل ضرب و شتم آمرین به معروف صادر شد. وی بیان کرد: با دستور ویژه قضائی و اقدامات فراجا، ۵ نفر از عاملان ضرب و شتم آمرین به معروف در شهرستان ورزنه دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان تاکید کرد: پرونده این افراد به صورت ویژه رسیدگی خواهد شد. حجت‌الاسلام والمسلمین جعفری تصریح کرد: فعالیت امرین به معروف با نظارت ستاد امر به معروف استان در چهارچوب قانونی، مورد تأیید دادگستری استان است و هرگونه ممانعت از انجام وظیفه قانونی آمرین به معروف، طبق قانون و در شعب رسیدگی می‌شود. وی تاکید کرد: فعالیت آمرین به معروف قانونی است..

.


بازنشر از : مهر

رئیس کل دادگستری استان اصفهان

آمرین به معروف

شهرستان ورزنه