1401\05\22 16:54:04


عدم شفافیت شورای شیراز ادامه دارد. تصمیم گیری دربیرون شورا ؟

شیراز- جلسات در خصوص مشخص شدن وضعیت شهردار شیراز همچنان پشت درهای بسته شورای شهر برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح شنبه در ادامه جلسات غیر علنی شورای شهر شیراز در خصوص روشن شدن وضعیت شهردار، نشستی بدون حضور خبرنگاران برگزار شد که نتیجه آن ارسال اطلاعیه ای از جانب سخنگوی شورا شهر شیراز بود.

در این اطلاعیه آمده است: به استحضار شهروندان محترم شهر مقدس شیراز می‌رساند با توجه به باز پس گیری متن استعفا توسط شهردار محترم شیراز که پیش تر تحویل فرماندار محترم شهرستان شیراز و ریاست محترم شورای شهر شده بود، در جلسه فوق العاده صبح شنبه باتفاق آرا لازم، تقاضای استیضاح شهردار شیراز مصوب شد و مقرر گردید امروز عصر ساعت ۱۸ در جلسه فوق العاده شورا، شهردار محترم شیراز استیضاح شود. از فرماندار محترم شهرستان شیراز و شهردار محترم شیراز جهت حضور در جلسه استیضاح دعوت به عمل آمده است. اگر غیر علنی باشد بهتر است محمدرضا هاجری در گفت و گو با خبرنگار مهر در این خصوص گفت: به عنوان یک فعال رسانه و نه عضو شورای شهر معتقد هستم اگر جلسه شورای شهر به صورت غیر علنی برگزار شود بهتر است.

وی افزود: زمانی که اصحاب رسانه در جلسه حضور داشته باشند صراحت میان شهرداری و شورا آنگونه که باید باشد نخواهد بود. هاجری تاکید کرد: شهردار شیراز شامگاه جمعه در ۲ نسخه استعفا به فرماندار و رئیس شورای شهر شیراز ارسال کرد و صبح شنبه استعفا را پس گرفت. او ادامه داد: با توجه به بازپس گیری استعفا توسط شهردار شورای شهر در نظر داشته در جلسه‌ای به صورت فوق العاده موضوع استیضاح را مدنظر قرار بدهد و اگر شهردار به صحن علنی شورا نیامد به صورت غیر علنی استیضاح خواهد شد.

‌. .


بازنشر از : مهر

شهرداری شیراز

شورای شهر شیراز

احسان اصنافی