بوشهر نیروی انتظامی هنجارشکن دستگیری بوشهر- فرمانده انتظ

1402\01\14 14:25:13


عوامل کلیپ هنجار شکنانه در فضای مجازی دستگیر شدند

بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان کنگان از دستگیری دو هنجار شکن که کلیپ آنها در فضای مجازی و رسانه‌های معاند بازتاب داشت، خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حمیدرضا حبیبی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی روز گذشته و پس از انتشار کلیپی در شبکه‌های اجتماعی معاند که میان شهروندان بازتاب منفی و موجب آزردگی خاطر متدینین شده بود، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان ادامه داد: در همین راستا مأموران پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده، ۲ فرد هنجار شکن را شناسایی و اقدام لازم برای دستگیری آنها پس از هماهنگی با مراجع قضائی انجام شد. سرهنگ حبیبی افزود: هر دو متهم جنس مذکر بوده و ترنس هستند و ظاهری زنانه دارند. فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کنگان گفت: هر دو متهم در اعترافات خود به خوردن مشروب اعتراف و معترف شدند که زنان را در آن شب به کشف حجاب ترغیب می‌کردند.

وی در پایان با بیان اینکه پلیس با هرگونه هنجارشکنی و رفتار خارج از عرف قاطعانه برخورد می‌کند، گفت: شهر شهید پرور کنگان جای اینگونه اقدامات و رفتارهای خلاف شرع و عرف نیست و با خاطیان برابر قانون برخورد قاطع خواهد شد.. .


بازنشر از : مهر

بوشهر

نیروی انتظامی

هنجارشکن

دستگیریفروش اینترنتی لباس بچه