1402\01\12 18:14:07


مردم کرمانشاه مدافع خوبی برای انقلاب و نظام اسلامی بوده‌اند

کرمانشاه- فرمانده کل نیروی انتظامی با اشاره به همدلی خوبی که میان نیروهای مسلح در کرمانشاه وجود دارد، گفت: مردم کرمانشاه مدافع خوبی برای انقلاب و نظام اسلامی بوده‌اند.

سردار احمدرضا رادان در بدو ورود به کرمانشاه و در دیدار با استاندار و اعضای شورای تأمین استان کرمانشاه، اظهار کرد: همدلی میان نیروهای مسلح ظرفیت بسیار خوبی برای ارتقا امنیت کرمانشاه به شمار می‌رود که باید هرچه بیشتر تقویت شود.

وی با اشاره به امنیت مطلوب کرمانشاه، افزود: همدلی و انسجام میان مسئولان استان می‌تواند امنیت موجود را پایدارتر کند و همین امنیت پایدار زمینه رشد و توسعه این استان مرزی را فراهم آورد. فرمانده کل فراجا با تمجید از مردم کرمانشاه، تصریح کرد: مردم این دیار شهید پرور همواره مدافع خوبی برای انقلاب و نظام اسلامی بوده‌اند. رادان خاطرنشان کرد: مردم کرمانشاه در چهل و چهار سالی که از عمر انقلاب می‌گذرد هر زمان که لازم بوده از دستاوردهای آن دفاع کرده و به دشمنان اجازه دست یابی به اهدافشان را نداده‌اند.

وی ادامه داد: مردم ایران نیز سلحشوری و از خودگذشتگی هموطنان خود در کرمانشاه خصوصاً در دوران دفاع مقدس را فراموش نمی‌کنند. رادان در پایان گفت: ان شاالله مسائل و مشکلات این دیار قهرمان پرور را در مرکز کشور دنبال و تلاش خواهیم کرد که شرایط بهتری برای مردم ولایت مدار کرمانشاه رقم بخورد.. .


بازنشر از : مهر

کرمانشاه

نیروی انتظامی

فراجا

سردار رادان