شهرستان شوش جایگاه سوخت شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی شوش- شهروندان شوش از تعطیلی و خرابی نازل‌های برخی

1401\05\23 04:32:06


نارضایتی مردم از صف‌های طولانی در جایگاه‌های سوخت شوش

شوش- شهروندان شوش از تعطیلی و خرابی نازل‌های برخی جایگاه‌های سوخت این شهرستان که باعث ایجاد صف‌های طولانی شده، گلایه کردند و خواستار رسیدگی به این مشکل توسط مسئولان ذیربط شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، شهرستان شوش چهار جایگاه سوخت بنزین و سه جایگاه CNG دارد که همین امر مشکلات فراوانی را برای مردم این شهرستان ایجاد کرده چون این روزها برخی پمپ‌بنزین‌های سطح شهر شوش به دلیل مشکلات فنی و نبود سوخت موردنیاز برای ساعاتی تعطیل شوند.

این تعطیلی چند ساعته جایگاه‌های سوخت در شوش باعث ایجاد صف‌های طولانی در برخی جایگاه‌ها شده و در نتیجه باعث نارضایتی شهروندان شده است. یکی از شهروندان شوش به خبرنگار مهر گفت: نازل‌های سوخت برخی جایگاه‌های سوخت در شوش خراب هستند و همین امر موجب شده تا صف‌های طولانی ایجاد شود. وی گفت: شهرستان شوش با داشتن دو شهر حر و فتح‌المبین، چهار جایگاه سوخت بنزین دارد و این تعداد کم جایگاه سوخت در شوش جوابگوی مردم نیست.

این شهروند شوش خواستار رسیدگی به این مشکل شد و افزود: از مسئولان متولی انتظار می‌رود که دستور دهند تا نازل‌های جایگاه‌های خراب را هرچه سریع‌تر بهسازی کنند. به گفته برخی شهروندان و رانندگان در شوش به دلیل ایجاد صف‌های طولانی و تعطیلی برخی جایگاه‌ها در این شهرستان، شهروندان و رانندگان مجبور هستند که برای تأمین سوخت به شهرهای همجوار مراجعه کنند که این امر علاوه بر صرف زمان نیز ممکن است که حوادثی را ایجاد کند. «محمود عیدانی» فرماندار شوش در واکنش به نارضایتی‌های شهروندان در خصوص ایجاد صف‌های طولانی پمپ‌بنزین‌های سطح این شهر به خبرنگار مهر گفت: پیگیر رفع مشکل جایگاه‌های سوخت هستیم.

وی افزود: پیگیر تأمین سوخت مورد نیاز جایگاه داران شهرستان شوش از سوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خوزستان هستیم تا مشکلی در سوخت رسانی ایجاد نشود. عیدانی تصریح کرد: قرار است در جلسه‌ای که با حضور مسئولان شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خوزستان و جایگاه داران این شهرستان برگزار شود، مشکلات آنها پس از بررسی برطرف شود.. .


بازنشر از : مهر

شهرستان شوش

جایگاه سوخت

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتیمشاور امور مالی و مالیاتی در تهران