1401\05\22 16:55:03


وهابی ها همان فرزندان یزید و معاویه هستند. دفاع از حرم نتیجه تبعیت از ولایت فقیه بود

قزوین - جانشین فرمانده سپاه قدس در دوره دفاع از حرم مردم، امام و ولی زمان خود را شناخته و به وظیفه خود عمل کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمدرضا فلاح زاده در آئین گرامیداشت شهدای مدافع حرم استان قزوین که بعد از ظهر پنجشنبه در مسجدالنبی قزوین برگزار شد اظهار کرد: اگر در طول محرم و صفر برای امام حسین (ع) گریه کنیم بدون شک دارای اجر و پاداش است اما مهم‌تر از آن ادامه راه و طریق این امام است.

وی با طرح این پرسش که چرا امت سیدالشهدا (ع) را یاری نکردند افزود: چون یزد و اجداد او اسلام بدعت، اسلام انحرافی و خشونت را جایگزین اسلام ناب کرده بودند. جانشین فرمانده سپاه قدس بیان کرد: تلاش امام حسین (ع) بر این بود تا اسلام ناب محمدی و اسلام اشداء علی الکفار را در جامعه نهادینه کند اما در مقابل او ۳۰ هزار نفر که اسلام اموی را پذیرفته بودند صف آرایی کرده و او را به شهادت رساندند. وی ادامه داد: سال‌ها بعد وقتی وهابیت همان فرزندان یزید و معاویه در حجاز حکومت تشکیل دادند به کربلا و نجف لشکر کشیده و با تخریب قبر شریف امام، شیعیان را به خاک و خون کشیدند.

این مسئول با بیان اینکه صلاح‌الدین ایوبی نیز که از همین تفکر وهابیت پیروی می‌کرد شیعیان در حلب سوریه با ۷۰۰ سال فرهنگ تشییع را ذبح کرد، تاکید کرد: دلیل اصلی این فجایع این بود که امت امام خود را همراهی نکرد. سردار فلاح زاده تاکید کرد: زمانی که وهابیت و صلاح‌الدین ایوبی دست به این جنایت می‌زدند روحانیون و ملت شیعه بودند اما در این دوره که ولایت فقیه بر سکوی ولایت ائمه اطهار تکیه زده است موفق نشدند. وی با بیان اینکه صدام، زاده همان تفکر و نژاد بود بیان کرد: اگر زمانی که صدام جنگ بر علیه ملت ایران را شروع کرد امام و مجاهدان راه خدا در جبهه‌ها مقابل او قرار نمی‌گرفتند صدام تا خراسان و سیستان پیشروی می‌کرد.

وی با بیان اینکه امت اسلام امام (ره) را یاری کردند و صدام و صدامیان را قلع و قمع کردند تصریح کرد: در دوره دفاع از حرم نیز مردم، امام و ولی زمان خود را شناخته و به وظیفه خود عمل کردند. جانشین فرمانده سپاه قدس عنوان کرد: همان فرزندان یزید در جغرافیای سوریه در جای جای شهرهای سوریه به مصاف اسلام ناب آمدند تا جایی که بیش‌تر از ۶ هزار عملیات انتحاری از سوی داعش و همراهان او در سوریه صورت گرفت سردار فلاح زاده عنوان کرد: روزی داعش تا بنگلادش و از سویی تا مراکش را جزو جغرافیای خود می‌دانست و حتی به صراحت شیعیان عالم و ایران را به قتل عام تهدید می‌کردند. وی در پایان یادآور شد: این فرزندان معاویه اسلام خشونت، زور، تجاوز و اسلام قلدری را ترویج می‌کردند اما مقام معظم رهبری به تاسی از امام حسین (ع) اسلام ناب محمدی را ترویج کرده و شهدا و رزمندگان اسلام نیز در این بین به وظیفه خود به درستی عمل کردند..

.


بازنشر از : مهر

محمدرضا فلاح زاده

سپاه قدس

داعش

قزوین