1402\01\12 11:30:43


پایش هوایی گردشگری دریایی در بوشهر. ۳۱ سورتی پرواز ثبت شد

بوشهر- رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهرگفت: جایروپلن اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر همزمان با طرح گردشگری دریایی ۳۱ سورتی پرواز انجام داده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت خسروی صبح شنبه در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار داشت: جایروپلن اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر همزمان با طرح گردشگری دریایی ویژه ایام نوروز از ۲۵ اسفند تا ۱۱ فروردین ماه ۳۱ سورتی پرواز به مدت زمان ۲۲ ساعت انجام داده است.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با فعالیت جایروپلن هم سو با اهداف عالیه سازمان در تحقق نظارت بر انجام ایمن فعالیت‌های گردشگری دریایی نظارت بسیار خوب و مؤثری بر سواحل استان انجام شد. وی بیان کرد: در این پروازها عملیات پایش و نظارت هوایی به وسیله جایروپلن ملکی و تحت مدیریت و راهبری مستقیم اداره کل نتایج و بازخورد بسیار خوبی برای اجرا ایمن طرح گردشگری دریایی استان بوشهر داشت. خسروی ادامه داد: با پروازهای مستمر جایروپلن، فعالیت‌های گردشگری تحت نظارت ویژه قرار گرفت تا متخلفان احتمالی در کمترین زمان ممکن مورد رصد واقع و در صورت نیاز اعمال قانون شوند.

وی افزود: جایروپلن اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از زمان آغاز به کار، دستاوردهای بسیار ارزشمندی نیز در حوزه امدادرسانی و مقابله با آلودگی‌های دریایی داشته است.. .


بازنشر از : مهر

بوشهر

سازمان بنادر و دریانوردی

حجت خسروی