مهرداد کیانی بهشت سکینه شهردار کرج کرج- شهردار کرج گفت: طرح جامع ساماندهی آرامستان بهشت سکینه (س) پیشرفت ۹۵ درصدی

1402\01\14 14:24:18


پیشرفت ۹۵ درصدی ساماندهی آرامستان بهشت سکینه (س)  کرج

کرج- شهردار کرج گفت: طرح جامع ساماندهی آرامستان بهشت سکینه (س) پیشرفت ۹۵ درصدی داشته است.

مهرداد کیانی از پیشرفت ۹۵ درصدی طرح جامع ساماندهی آرامستان بهشت سکینه (س) خبر داد و اظهار کرد: آرامستان و گلزار شهدای بهشت سکینه (س) با مساحت ۷۰ هکتار در کیلومتر ۱۵ بزرگراه کرج - قزوین و آرامستان بهشت علی (ع) به وسعت ۲۲۰ هکتار در کیلومتر هشت جاده ماهدشت - اشتهارد، در حال حاضر توسط سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج مدیریت می‌شود.

وی افزود: این سازمان علاوه بر ارائه خدمات به مردم کلان‌شهر کرج و همچنین به شهرهای همجوارِ استان، به دلیل مهاجرپذیری کلانشهر کرج، خدمت رسانی به خانواده‌های متوفی از سراسر کشور را در دستور کار دارد. شهردار کرج با اشاره به اینکه سازمان مدیریت آرامستان‌های این کلان‌شهر دارای کارکردی فراشهری و فرا استانی است، عنوان کرد: لذا عملکرد آن به طور مستقیم توسط مردم مورد بررسی قرار گرفته و دارای حساسیت ویژه است. کیانی اضافه کرد: بر همین اساس تدابیر لازم برای میزبانی از شهروندان در روزهای پنج‌شنبه و جمعه آخر سال اتخاذ شد و با ایجاد ظرفیت پارکینگ‌های جدید به منظور افزایش ظرفیت پارک خودرو در بهشت سکینه (س)، ظرفیت پارک هزار و ۵۰۰ خودرو در پارکینگ‌های تعبیه شده افزایش یافت تا مشکل پارک خودرو شهروندان در روزهای مذکور رفع شود.

شهردار کرج گفت: در روزهای پنج شنبه و جمعه پایان سال ۱۴۰۱ سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرج افتخار میزبانی بیش از حدود ۳۰۰ هزار زائر اهل قبور را داشت که این آمار با توجه به ورود حدود ۱۱۰ هزار خودرو و با احتساب هر خودرو سه سرنشین در نظر گرفته شده است.. .


بازنشر از : مهر

مهرداد کیانی

بهشت سکینه

شهردار کرجکارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین