نیروی انتظامی خراسان شمالی مواد مخدر دستگیری بجنورد- فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف ۵ کیلوگرم ماده مخدر شیشه

1402\01\10 06:27:20


کشف ۵ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در بجنورد. ۲ خانم دستگیر شدند

بجنورد- فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف ۵ کیلوگرم ماده مخدر شیشه در عملیات مشترک کلانتری ۱۴ ولایت و یگان ویژه استان در بجنورد خبر داد و گفت: این مقدار مواد مخدر توسط ۲ خانم جابجا می‌شد.

سردار سعید مطهری زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مأموران کلانتری ۱۴ ولایت با همکاری یگان ویژه استان از حمل مقدار قابل توجهی مواد مخدر صنعتی توسط ۲ نفر خانم مطلع شده و بلافاصله اقدامات اطلاعاتی خود را آغاز می‌کنند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی ادامه داد: با سرعت عمل مأموران هر ۲ متهم که در غالب مادر و دختر اقدام به حمل و جابجایی مواد مخدر صنعتی می‌کردند در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل می‌شوند. وی با بیان اینکه در بازرسی از کیف همراه متهمان مقدار ۵ کیلوگرم شیشه و ۸۰ گرم هروئین کشف شد، تصریح کرد: متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند. مطهری زاده با تاکید بر اینکه پلیس به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد تا سوداگران مرگ به راحتی در سطح جامعه جولان دهند، از شهروندان خواست با توجه به اینکه این بلای خانمان سوز باعث متلاشی شدن خانواده‌ها می‌شود، در صورت اطلاع از اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند..

.


بازنشر از : مهر

نیروی انتظامی خراسان شمالی

مواد مخدر

دستگیریتعمیر پکیج دیواری