استاندار البرز مجتبی عبداللهی سامانه سما کرج- استاندار البرز گفت: تعهدات اشتغال این استان با همت دولت مردمی و انق

1401\12\28 06:46:05


۱۲۰ درصد تعهدات اشتغال البرز محقق شد

کرج- استاندار البرز گفت: تعهدات اشتغال این استان با همت دولت مردمی و انقلابی سیزدهم در سال جاری ۱۲۰ درصد تحقق پیدا کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی شامگاه شنبه در دیدار با کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز افزود: سال آینده باید نسبت به راه اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری یا سامانه سما با هدف کاهش و حذف پیچیدگی اداری و ارائه خدمات ویژه در استان البرز اقدام کنیم.

وی بیان کرد: در موضوع صادرات باید تلاش کرد تا جایگاه اول کشور را با توجه به مجموعه‌های ویژه ای که در استان و در حوزه ارز آوری داریم به دست بیاوریم. استاندار البرز تاکید کرد: سرمایه گذاری نیز حوزه خیلی مهم است و باید تحولی در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی از طریق برگزاری همایش‌های مختلف داشته باشیم. عبداللهی ادامه داد: اداره کل امور اقتصادی و دارایی جایگاه ویژه ای دارد و موتور محرک رشد و بالندگی استان در حوزه‌های مختلف استان است چرا که ذیحسابان به واسطه مأموریت و مسئولیتشان در دستگاه‌های اجرایی تحت نظر این مجموعه فعالیت می‌کنند.

وی یاد آورشد: همدلی، روحیه خدمتگزاری، انسجام در همه مدیران دستگاه‌های اجرایی استان البرز تبلور یافته و تلاش می‌کنند در راستای توسعه و رشد استان قدم بردارند و در کنار هم، با روحیه جهادی و خدمتگزاری، مسائل و مشکلات استان را حل کنیم. استاندار البرز گفت: ما تلاش کردیم که در ۲۰ ماهه خدمت دولت آیت الله رئیسی اقدامات مؤثری انجام دهیم و امید است در ۲ سال باقی مانده با کار جهادی و تلاش شبانه روزی، شاهد اتفاقات خوبی در استان البرز باشیم چراکه مردم این استان سزاوار این هستند و به عنوان ایران کوچک حق آنهاست که مشکلات استان به طور ویژه پیگیری شود. استاندار البرز به کسب رتبه چهارم استان البرز در حوزه‌های مختلف در شاخص‌هایی که وزارت امور اقتصادی و دارایی تعیین کرده است اشاره کرد و افزود: استان البرز استحقاق کسب رتبه اول را دارد و این استان باید سرآمد همه استان‌ها در کشور باشد.

تبلیغات
برق و روشنایی ساختمان
برق و روشنایی ساختمان

SearchBiz ارائه اطلاعات جامع در مورد فروش، اجاره، مشاوره و اجرا، تعمیرات و سرویس در حوزه صنعت و تولید در کشور.

ما باید تلاش کنیم از ظرفیت‌های استان به نحو احسن استفاده کرده و این استان را در جایگاه واقعی خود قرار دهیم. وی گفت: در حوزه دانش بنیان و در راستای تحقق شعار مقام معظم رهبری در سال ۱۴۰۱ گام‌های مؤثری در استان البرز برداشته شده است. استاندار البرز با اشاره به اینکه در حوزه گازرسانی امسال استان البرز در کشور نمونه شد و به همه روستاهای استان گازرسانی کرد، ادامه داد: باید در حوزه مدرسه سازی و افزایش سرانه‌های ورزشی نیز در سال آینده اقدامات مؤثری صورت گیرد.

وی افزود: در موضوع آب، سهمیه آب و زیرساخت‌های آب، حوزه‌های شهرک‌های صنعتی، حوزه برق و سایر حوزه‌ها نیز اتفاقات خوبی در حال رقم خوردن است. عبداللهی با بیان اینکه قرارگاه اجتماعی استان البرز در کشور نمونه شد، گفت: جای کار بسیار زیاد است و امید است با کمک همه دستگاه‌های تحولی را در استان البرز ایجاد کنیم.. .


بازنشر از : مهر

استاندار البرز

مجتبی عبداللهی

سامانه سماکارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین