سپاه روح الله استان مرکزی عبدی جمهوری اسلامی ایران اراک-مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی

1402\01\12 11:40:01


۱۲ فروردین استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی محقق شد. ۱۲ فروردین روز تولد مردم‌سالاری دینی است

اراک-مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: مردم در ۱۲ فروردین استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را محقق کردند.

حجت‌الاسلام ماشاالله عبدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جایگاه دوازدهم فروردین اظهار داشت: یکی از پایه‌های مستحکم و مهم جمهوری اسلامی مردم سالاری دینی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: مردم در ۱۲ فروردین پایه‌های نظام اسلامی را مستحکم کردند و جمهوری اسلامی ایران را در کشور نهادینه ساختند. مردم در ۱۲ فروردین استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را محقق کردند. وی ادامه داد: مردم با رأی قاطع آری به جمهوری اسلامی دین مبین اسلام و انقلاب اسلامی را انتخاب کردند و از این جهت است که ۱۲ فروردین را روز زنده شده اسلام می‌نامند و ۱۲ فروردین روز تولد مردم‌سالاری دینی است.

عبدی اضافه کرد: حضرت امام (ره) نهضت انقلاب اسلامی را با رأی و مشارکت مردم روی کار آورد و ایشان تاکید داشتند جمهوری اسلامی ایران نه یک کلمه کمتر و یک کلمه بیشتر که مسئله بسیار مهمی است. وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) نهضت جمهوری اسلامی را با مردم بیمه کرد، گفت: این نهضت ادامه راه و مسیر پیامبر اکرم (ص) و اولیای خداوند و اهل بیت (ع) است. مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: بزرگترین رفراندوم تاریخ در شرایطی رقم خورد که حدود ۵۰ روز از یوم الله ۲۲ بهمن گذشته بود و امام خمینی (ره) مردم را پای کار آورد تا رأی قاطع خود را به جمهوری اسلامی به رخ بکشانند.

وی بیان کرد: گرامیداشت و زنده نگه داشتن ۱۲ فروردین به عنوان یوم الله یکی از تأکیدات امام خمینی است. عبدی افزود: همچنین مقام معظم رهبری روز جمهوری اسلامی را از مهمترین، تعیین کننده ترین و نقطه عطف تاریخ انقلاب می‌دانند و ۱۲ فروردین را روز زنده شدن اسلام و روز تحقق وعده الهی یاد می‌کنند. وی با اشاره به اینکه امروز بعد از گذشت ۴۴ سال از پیروزی انقلاب ایران اسلامی در اوج اقتدار است، گفت: دستاوردهای زیادی به برکت انقلاب حاصل شده و کشوری که قبل از انقلاب در اوج وابستگی و غارت بیگانگان بود امروز استقلال و آزادی دارد و در بسیاری از بخش‌ها خودکفا و توانمند است.

وی با اشاره به توطئه دشمنان در جنگ شناختی بیان کرد: دشمن به هر بهانه‌ای دنبال تخریب نقاط قوت جمهوری اسلامی است و مطرح کردن مسئله رفراندوم توسط دشمنان یکی از شبهات برای فریب جوانان است و هیچ کجای دنیای امروز سراغ نداریم که یک انقلاب و نهضتی آغاز شده باشد و ۴۴ سال از تاریخ درخشان آن گذشته باشد و آن را بعد از ۴۴ سال در معرض رفراندوم بگذارند. عبدی خاطر نشان کرد: ملت ایران در طول ۴۴ سال گذشته نشان دادند پای کار و وفادار به آرمان‌های انقلاب و شهدا و پایبند به نهضت امام خمینی (ره) هستند و با فضل الهی انقلاب اسلامی بستر ساز ظهور امام زمان (عج) خواهد بود و امروز بازیگر اصلی تشکیل نظم نوین جهانی جمهوری اسلامی ایران است.. .


بازنشر از : مهر

سپاه روح الله استان مرکزی

عبدی

جمهوری اسلامی ایراناستعلام قیمت کارتن لیمینتی