جمهوری اسلامی ایران محمد جمالی علمای اهل سنت روز جمهوری اسل بوشهر- رئیس شورای رو

1402\01\12 14:51:26


۱۲ فروردین روز پیروزی بزرگ مردم ایران است

بوشهر- رئیس شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر گفت: ۱۲ فروردین روز پیروزی بزرگ مردم ایران است.

به گزارش خبرنگار مهر، شیخ محمد جمالی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در روز ۱۲ فروردین ۱۳۵۸، ملت ایران با جان و دل در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند و به نظام جمهوری اسلامی ایران رأی دادند.

وی اضافه کرد: ۱۲ فروردین، پیروزی دیگری بود که ملت ایران به رهبری رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) رقم زدند. جمالی افزود: ۱۲ فروردین یکی از روزهای تاریخی و سرنوشت ساز ملت ایران است و در این روز با رأی اکثریت قاطع مردم، نظام سیاسی پس از ۲ هزار و ۵۰۰ سال از نظام سلطنتی به نظام جمهوری اسلامی و حکومت مردمی تغییر پیدا کرد. رئیس شورای روحانیت استان بوشهر خاطر نشان کرد: در ۱۲ فروردین ۱۳۵۸ ثمره مبارزات ضد سلطنتی و طاغوتی و همچنین شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ملت ایران به ثمر رسید و نظام جمهوری اسلامی ایران مستقر شد.

بنده این روز مبارک را به ملت شریف ایران تبریک عرض می‌نمایم. وی گفت: اکنون ملت ایران در دهه چهارم مستقر شدن «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» با تجدید بیعت با آرمان‌های امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و شهیدان بار دیگر بر حفظ این ارزش‌ها اصرار می ورزد و روز «جمهوری اسلامی» را به عنوان یکی از باارزش ترین روزهای تاریخی و سرنوشت ساز ایران اسلامی گرامی می‌دارد.. .


بازنشر از : مهر

جمهوری اسلامی ایران

محمد جمالی

علمای اهل سنت

روز جمهوری اسلچراغ خطی و تعمیرات چراع ال ای دی