اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حسن باقری اردبیل- رئیس شورای ه

1402\01\12 14:50:32


۱۲ فروردین نمادی از مردم‌سالاری ملت ایران

اردبیل- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: ۱۲ فروردین نماد و نشانه‌ای شاخص از مردم‌سالاری دینی ملت ایران در برابر تفکرات بدخواهان نظام اسلامی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن باقری عصر شنبه در آئین گرامیداشت یوم‌الله ۱۲ فروردین، روز تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و با پیگیری و دستور امام راحل همه‌پرسی استقرار نظام اسلامی در ایران شکل گرفت و ملت ایران در یک حرکت استثنایی به جمهوری اسلامی رأی دادند.

وی تصریح کرد: اصلی‌ترین پایه جمهوریت نظام احترام به رأی مردم بود که در این ۴۴ سال به عینه شاهد نمایشی از اقتدار و عظمت ملت ایران در عرصه انتخابات بودیم تا خودشان در تعیین سرنوشت دخالتی مستقیم داشته باشند. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: در کنار جمهوریت، پایه دیگر این نظام اسلامیت است که برگرفته از مفاهیم دینی، ارزشی و قرآنی است که در این سال‌ها شاخصه مردم‌سالاری دینی را به عینه در حوزه‌ها و عرصه‌ها مختلف شاهد هستیم. حجت‌الاسلام باقری افزود: هیچ نظامی تاکنون بر همین اساس و قوام در دنیا شکل نگرفته و جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر ۲ اصل جمهوریت و اسلامیت توانسته با همراهی مردم شایسته‌ترین و بهترین حکمرانی را انجام دهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: همچنان اصلی‌ترین عنصر پیش‌رونده نظام حاکمیت در ایران، مردم و حضور قدرتمندانه آنها در عرصه‌های سرنوشت‌ساز است که ما نمود و نشانه‌ای از آنها را در صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف به ویژه دفاع از این حاکمیت الهی شاهد هستیم. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل اضافه کرد: به برکت انقلاب اسلامی و استقرار جمهوری اسلامی نه تنها ایران به الگویی بی‌بدیل در جهان تبدیل شده بلکه توانسته اندیشه برگرفته از جمهوریت و اسلامیت را به تمام دنیا عرضه کرده و آنها را نسبت به این عنصر با ارزش قوام و قدرتی بی‌نظیر ببخشد.. .


بازنشر از : مهر

اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

حسن باقریتولید کارتن و سفارش کارتن