1402\01\12 18:08:10


۲۰۰ مدرسه در البرز تا پایان دولت ساخته می‌شود

کرج- استاندار البرز گفت: در بحث افزایش سرانه آموزشی استان، قول ساخت ۲۰۰ مدرسه در استان البرز را تا پایان دولت مردمی داده‌ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی عبداللهی بعد از ظهر شنبه در نشست شورای معاونین آموزش و پرورش استان البرز ضمن گرامیداشت روز ۱۲ فروردین اظهار کرد: به لطف خدا در استان اتفاقات خوبی شروع شده است که استان البرز از نظر زیرساخت‌ها به ویژه زیر ساخت‌های آموزشی ارتقا پیدا کند.

وی گفت: فلسفه حضور ما تشکر از زحمات شما در مجموعه آموزش و پرورش استان البرز است. عبداللهی اظهار داشت: مشکلاتی که در سطح ملی برای جامعه معلمی پیش آمد، بسیار ناراحت‌کننده بود و ما در مجموعه استان همه تلاش خود را برای حل این مسائل انجام دادیم. وی اضافه کرد: در همه دنیا بهترین موقعیت اجتماعی و حقوق و مزایا مربوط به معلمان است و باید در کشور ما هم به همین شکل باشد، معلمی به معنی صداقت، پاکی و درستی است و اساساً معلمی یک شغل معمولی نیست بلکه به نوعی جایگزین کار انبیا الهی است و از این منظر باید نگاه به معلمان متفاوت و ویژه باشد.

استاندار البرز گفت: زبان من قاصر از این است که از خوبی‌های جامعه معلمی بگویم و بنده از روزی که در استان حضور پیدا کرده‌ام نگاه ویژه ای به آموزش و پرورش داشته‌ام. وی یادآور شد: در بحث افزایش سرانه آموزشی استان، قول ساخت ۲۰۰ مدرسه در استان البرز را تا پایان دولت مردمی داده‌ایم که هم اکنون با وجود گذشت یک سال امیدواریم بیش از ۲۰۰ مدرسه با کمک خیرین در استان البرز ساخته شود. عبداللهی اضافه کرد: همه باید تلاش کنیم تا جایگاه آموزش و پرورش را ارتقا دهیم، در گذشته معلمی مایه فخر و بزرگی بود و باید جایگاه معلمی مجدد به جایگاه بلند خود بازگردد و مدیران آموزش و پرورش استان باید تلاش کنند از هر ظرفیتی که دارند و می‌توانند برای ارتقا وضعیت معلمان در زمینه‌های مختلف استفاده کنند، باید به نوعی دلجویی از معلمان صورت بگیرد و امیدواریم سال جدید را با توان بیشتر و بهتر به خوبی و خوشی آغاز کنیم..

.


بازنشر از : مهر

استاندار البرز

مجتبی عبداللهی

مدرسه سازی