پلمب واحد صنفی صنعت و معدن ساری ساری- معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت مازندران از پلمب ۲۳۸ واحد صنفی به دلیل عدم

1402\01\14 11:33:15


۲۳۸ واحد صنفی در مازندران پلمب شدند

ساری- معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت مازندران از پلمب ۲۳۸ واحد صنفی به دلیل عدم توجه به مسئله عفاف و حجاب در استان خبر داد.

سید مسیب موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: از ۱۵ اسفند ماه سال گذشته و همزمان با آغاز طرح نظارتی ویژه عید تا تاریخ ۱۴ فروردین ماه سال جاری ۳۴۷ مورد گزارش تلفنی به تلفن ۱۲۴ اعلام شده است و ۱۷۷ مورد از گزارشات دریافتی به دلیل ارتباط موضوعی جهت بررسی به اداره کل جهاد کشاورزی ارسال شده است.

وی در ادامه افزود: مابقی گزارشات توسط بازرسان این اداره کل در حال بررسی بوده که تاکنون منجر به تشکیل ۲۴ پرونده تخلف شده است. موسوی در ادامه به گشت مشترک این اداره کل با موضوع عفاف و حجاب با دستگاه‌های اجرایی از قبیل نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی، دادستانی و… اشاره و گفت: در راستای نظارت به مقوله فرهنگی عفاف و حجاب در واحدهای صنفی و فروشگاه‌های بزرگ تاکنون سه هزار و ۷۷۸ مورد بازدید قرار گرفته که به دو هزار و ۳۴۳ واحد تذکر شفاهی و یا کتبی داده شد. معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان اداره کل در پایان خاطر نشان ساخت: ۳۳۸ واحد صنفی نیز علیرغم تذکرات قبلی و به دلیل عدم توجه به مسئله عفاف و حجاب پلمب شدند..

.


بازنشر از : مهر

پلمب واحد صنفی

صنعت و معدن

ساریبرق و روشنایی لاله زار