سانحه تصادف مرگ و میر عباس عابدی اورژانس اصفهان اصفهان – سخنگوی مرکز

1402\01\14 05:29:05


۲ حادثه ترافیکی در اصفهان ۱۰ مصدوم و یک فوتی داشت

اصفهان – سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان گفت: ۲ حادثه ترافیکی در استان اصفهان ۱۰ مصدوم و یک فوتی بر جای گذاشت.

عباس عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به حوادث ویژه ترافیکی شب گذشته در استان اصفهان اظهار داشت: اولین حادثه ساعت ۱۸ و ۱۹ دقیقه به مرکز فرماندهی عملیات اورژانس استان اصفهان گزارش شده است.

وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودروی تیبا در جاده سگزی، زفره نرسیده به بیمارستان فارابی از جاده منحرف شده است. سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان با اشاره به اعزام ۳ واحد امدادی برای این حادثه ابراز داشت: در این حادثه ۶ نفر شامل سه مرد، یک خانم و ۲ کودک پسر مصدوم شدند که سه نفر به بیمارستان فارابی و سه نفر دیگر به بیمارستان الزهرا منتقل شدند. وی همچنین به دیگر حادثه ترافیکی استان اصفهان در شب سیزده بدر اشاره کرد و گفت: این حادثه نیز ساعت ۱۹ و ۵۵ دقیقه به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شده است.

تبلیغات
خرید اینترنتی لباس بچه
خرید اینترنتی لباس بچه

فروشگاه اینترنتی دُرین کیدز فروش اینترنتی لباس کودک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت .

عابدی ادامه داد: در این حادثه یک دستگاه سمند در جاده علویجه، روبه‌روی شرکت کشت و دام قیام گزارش شده است. وی اضافه کرد: در این حادثه چهار نفر جوان ۱۸ تا ۳۰ ساله مصدوم شدند که با ۲ واحد امدادی اورژانس به بیمارستان گلدیس منتقل شدند. سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان تصریح کرد: آقای ۶۰ ساله نیز در این حادثه جان خود را از دست داده است..

.


بازنشر از : مهر

سانحه تصادف

مرگ و میر

عباس عابدی

اورژانس اصفهانکارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین