1402\01\12 11:31:31


۳۵۴ هزار و ۶۲۸ نفر به زیارت بقاع متبرکه خراسان جنوبی مشرف شدند

بیرجند--مدیر کل اوقاف خراسان جنوبی گفت:۳۵۴ هزار و ۶۲۸ نفر تا تاریخ یازدهم فروردین ماه به زیارت بقاع متبرکه خراسان جنوبی مشرف شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز بخشی پور صبح شنبه به رسانه‌های گروهی اظهار کرد: در تاریخ یازدهم فروردین ماه ۲۷ هزار و ۶۷۵ نفر زائر به بقاع متبرکه خراسان جنوبی مشرف شدند.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی اظهار کرد: همچنین پنج هزار و ۷۵ نفر در این بازه زمانی در بقاع متبرکه استان اسکان یافته و از خدمات رفاهی موجود استفاده کردند. بخشی پور ادامه داد: بازدید از خیمه‌های معرفت، مشاوره وقف، اعتقادی و خانواده و …برپایی ایستگاه سلامت، برپایی محافل قرآنی از جمله برنامه‌هایی است که از ابتدای تعطیلات نوروزی در بقاع متبرکه خراسان جنوبی برگزار شده است. وی افزود: جمع کل زائرین بقاع متبرکه خراسان جنوبی از ۲۸ اسفند تا پایان روز ۱۱ فروردین ۳۵۴ هزار و ۶۲۸ نفر بوده است.

مدیرکل اوقاف خراسان جنوبی افزود: جمع کل اسکان یافتگان در بقاع متبرکه تا امروز یازدهم فروردین نیز ۶۷ هزار و ۹۱۹ نفر است. بخشی پور گفت: برگزاری مسابقات فرهنگی، سخنرانی و ادعیه خوانی را نیز در ایام ماه مبارک رمضان و تعطیلات نوروزی در بقاع متبرکه خراسان جنوبی داریم. وی افزود: نهایت تلاش ما بر این است که زائران بتوانند با آرامش از فضای معنوی موجود در بقاع استفاده کرده و خاطره خوشی از سفر و زیارت خود داشته باشند..

.


بازنشر از : مهر

پرویز بخشی پور

اداره کل اوقاف خراسان جنوبی

بقاع متبرکه