سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تردد وسایل نقلیه ایلام ایلام- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام ا

1402\01\14 14:25:07


۳ میلیون و ۱۰۶ هزار تردد در جاده های ایلام ثبت شد

ایلام- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از تردد بیش از ۳ میلیون و ۱۰۶ هزار و ۶۵۶ خودرو در بازه زمانی ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا پایان روز سیزدهم فروردین خبر داد.

سیدزاهدین چشمه خاور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام اظهار داشت: این میزان جابه جایی در هم سنجی با مدت مشابه سال گذشته ۱۳ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

وی گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا ۱۳ فروردین ماه ۳۳۶ هزار و ۹۶ دستگاه خودرو وارد استان شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۱ درصد افزایش داشته است. چشمه خاور تاکید کرد: میزان خروج وسایل نقلیه از استان نیز در مدت یاد شده ۲۸۸ هزار و ۶۱۶ هزار خودرو بوده است که ۹ درصد افزایش را نشان می‌دهد. وی ادامه داد: همچنین روز گذشته (سیزدهم فروردین ماه) نیز تردد ۱۷۹ هزار و ۷۵۱ خودرو در جاده‌های استان ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۶ درصد افزایش نشان می‌دهد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: پر ترددترین محورها در سیزدهم فروردین محور چوار – ایلام با ۱۷ هزار و ۱۷۷ تردد و محور بدره- ایلام با ۱۰ هزار و ۲۶۴ تردد بوده است. چشمه خاور خاطرنشان کرد: این میزان تردد توسط ۵۸ دوربین جاده‌ای تردد شمار برخط و ۲۵ دوربین ثبت تخلف موجود در جاده‌های استان ثبت شده است.. .


بازنشر از : مهر

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای

تردد وسایل نقلیه

ایلامبرق و روشنایی لاله زار