1401\05\22 16:52:02


۴۳۰ میلیارد تومان تسهیلات تولید و اشتغال در استان سمنان پرداخت شد

سمنان- استاندار سمنان گفت: ۴۳۱ میلیارد تومان در حوزه تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه استان پرداخت شده و روند پرداخت مابقی وام‌ها نیز ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد رضا هاشمی بعد از ظهر شنبه در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان سمنان به میزبانی استانداری درباره برنامه‌های دولت در زمینه تحقق رشد اقتصادی، تاکید کرد: تقویت امور و تسهیل در بحث چرخه تولید در استان یکی از مؤلفه‌های تأثیرگذار در خصوص تحقق رشد اقتصادی است.

وی افزود: رشد اقتصادی از مباحث اصلی مَدنظر دولت بوده که در استان سمنان نیز با بُرش استانی در حال پیگیری و اقدام است. استاندار سمنان با بیان اینکه تأمین آب در استان به خصوص برای حمایت از تولید و برطرف نمودن دغدغه‌های سرمایه گذاران و صاحبان‌صنایع از دیگر اقدامات در حال انجام است، بیان کرد: شرکت پخش فرآورده نفتی مکلف است تا سوخت واحدهای صنعتی استان را تأمین کند. هاشمی همچنین در دیگر بخش سخنان خود از ضرورت ترویج و توسعه سرمایه گذاری خبر داد و ابراز داشت: ۳۰ کاروانسرای بین راهی در استان وجود دارد که ظرفیتی بسیار مناسب به واسطه سرمایه گذاری و بهره برداری در راستای رشد شاخص‌های گردشگری و اقتصادی استان است.

وی افزود: ۴۳۱ میلیارد تومان در حوزه تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه استان پرداخت شده که بحث توسعه متوازن در این حوزه همواره باید مَدنظر باشد.. .


بازنشر از : مهر

سید محمد رضا هاشمی

استانداری سمنان

تسهیلات بانکی

شورای گفتگ