آموزش تصویری دوخت کلاه نوزادی مجموعه: هنر در خانه آموزش دوخت کلاه نوزادی آموزش تصویری دوخت کلاه نوزاددر این مطلب آموزش تصویری دوخت کلاه نوزادی به وسیله پارچه

1401\05\23 07:15:08


آموزش تصویری دوخت کلاه نوزادی

آموزش تصویری دوخت کلاه نوزادی مجموعه: هنر در خانه آموزش دوخت کلاه نوزادی آموزش تصویری دوخت کلاه نوزاددر این مطلب آموزش تصویری دوخت کلاه نوزادی به وسیله پارچه را به شما عزیزان آموزش می دهیم. با ما همراه باشید

آموزش تصویری دوخت کلاه نوزادی مجموعه: هنر در خانه آموزش دوخت کلاه نوزادی   آموزش تصویری دوخت کلاه نوزاد در این مطلب آموزش تصویری دوخت کلاه نوزادی به وسیله پارچه را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

با ما همراه باشید. وسایل مورد نیاز برای دوخت کلاه نوزاد  - پارچه - نخ  - قیچی و خط کش - چرخ خیاطی - سنجاق یا سوزن ته گرد - اتو و میز اتو - کاغذ الگوی کلاه    نکته - این کلاه برای سایز نوزاد، 3-6 ماه، 6-12 ماه، 12-18 ماه، 18-24 ماه و 2 سال می باشد. - اگر کشش پارچه شما زیاد است سایزها را قدری کوچکتر بگیرید.   شیوه دوخت کلاه نوزادی یک پارچه زیبا تهیه کنید. الگوی کلاه را مانند شکل بکشید.   الگوی کلاه نوزادی   الگو را به وسیله قیچی جدا کنید.   آموزش کلاه نوزادی   الگو را روی پارچه ای که روی آن لایه چسب چسبانده اید و آن را تا کرده اید، به صورت افقی قرار دهید و با سنجاق و یا سوزن ته گرد محکم کنید. سپس الگوی پاپیون را هم روی پارچه سنجاق کنید.   آموزش دوخت کلاه نوزادی   دور کلاه را با قیچی ببرید. دور کلاه و پاپیون را حدود نیم سانت علامت گذاری کنید و دور آن را بدوزید. فقط قسمتی از آن را نگه دارید برای برگرداندن پارچه.   آموزش دوخت کلاه نوزاد   بعد از دوختن پارچه ها آنها را برگردانید.

لبه پاپیون را بدوزید. لبه کلاه را هم مانند شکل دور تا دور آن را بدوزید.   اموزش دوخت کلاه پارچه ای نوزاد   روی خط دوخت کلاه مانند شکل چند چین کوچک بدهید و پاپیون را از بین آن رد کنید .   دوخت کلاه نوزادی   آن را گره بزنید.    شیوه دوخت کلاه نوزاد   اکنون کلاه نوزاد شما آماده شده است.    کلاه نوزادی   می توانید مدل های دیگری از کلاه نوزاد را هم مانند تصاویری که برایتان آورده ایم، بدوزید.    انواع کلاه نوزادی   گردآوری: بخش خانه داری   { . .


بازنشر از : بیتوتهقفسه فلزی - قفسه انبار