نحوه شستن انواع پالتو مجموعه: شستشو ، نظافت ، لکه گیری نحوه شستن انواع پالتو نحوه شستن انواع پالتوبیشتر پالتوهای زمستانی قیمت زیادی دارند. پس استفاده از شیوه های

1401\05\23 07:14:27


نحوه شستن انواع پالتو

نحوه شستن انواع پالتو مجموعه: شستشو ، نظافت ، لکه گیری نحوه شستن انواع پالتو نحوه شستن انواع پالتوبیشتر پالتوهای زمستانی قیمت زیادی دارند. پس استفاده از شیوه های درست شستن پالتو در زیبا ماندن لباس شما، کمتر شدن زمان شستشو و صرفه‌جویی در هزینه‌ها تاثیر زیادی دارد

نحوه شستن انواع پالتو مجموعه: شستشو ، نظافت ، لکه گیری نحوه شستن انواع پالتو   نحوه شستن انواع پالتو بیشتر پالتوهای زمستانی قیمت زیادی دارند.

پس استفاده از شیوه های درست شستن پالتو در زیبا ماندن لباس شما، کمتر شدن زمان شستشو و صرفه‌جویی در هزینه‌ها تاثیر زیادی دارد. معمولا بهتر است برای شستن پالتوی گران‌قیمت خود را خشکشویی بسپارید. ولی اگر تکنیک‌های مناسب شستن پالتو را بدانید، می توانید این کار را به آسانی در خانه انجام دهید. شیوه شستن پالتو فوتر و پشمی همان گونه که می دانید، ماشین لباسشویی با چرخش لباس ها، آن ها را شسته و آبکشی می کند.

با توجه به حساسیت و لطافت بافت پشم، این مراحل می تواند سبب صدمه زدن به بافت لباس شده و از عمر موثر آن کم کند. پالتوهای فوتر هم به همین گونه بوده و توصیه می شود که به اصلا از ماشین لباسشویی برای شستن این لباس ها استفاده نکنید.   برای شستن پالتوهای فوتر و پشمی، یک ظرف از آب سرد پرکنید و یک قاشق چای خوری شوینده مناسب بریزید و پالتو خود را در آن بگذارید. آن را با دست شسته و چند بار آبکشی کنید تا همه مواد شوینده به صورت کامل از بافت آن بیرون بیاید.

باز نیز سفارش می کنیم که اصلا از آب داغ برای این کار استفاده نکنید! آب داغ به آسانی به بافت پشم صدمه رسانده و آن را از بین می برد.   بعد از شستن پالتو، حالا باید آن را خشک کنید. برای این کار فقط لازم است که یک حوله خشک و تمیز روی پالتو بگذارید و روی آن فشار وارد کنید. با این کار، رطوبت از بافت پالتو بیرون آمده و جذب حوله  می شود.

در آخر آن را در هوای آزاد بگذارید تا به صورت کامل خشک گردد.   شیوه شستن انواع پالتو   شستشوی پالتو خز یا پوست شستشوی پالتوی خز یا پالتوی پوست قدری سخت تر از شستن پالتوهای دیگر است. هیچ‌ وقت این نوع پالتو را در ماشین لباسشویی نگذارید و سراغ آب داغ نروید! پالتوی پوست را داخل یک ظرف بزرگ بگذارید و آب سرد بریزید. آنگاه کمی ماده شوینده‌ اضافه کنید.   نخست امکان دارد فکر کنید پالتوی خزدار چسبیده و از بین رفته است، ولی نگران نباشید! وقتی که پالتو خشک شود به صورت ابتدای خود بر می‌گردد.

تبلیغات
نمایندگی بوتان
نمایندگی بوتان

نمایندگی حاتمی زمانی ، نمایندگی بوتان اندیشه و نمایندگی بوتان پردیس فروش آبگرمکن دیواری بوتان ، پکیج شوفاژ دیواری ، حوله خشک کن و رادیاتور پنلی و آلومینیومی بوتان

پالتوی پوست یا خزدار را داخل خشک‌کن ماشین لباسشویی قرار ندهید. ولی پالتو را از جالباسی آویزان کنید و در هوای آزاد بگذارید. بعد از آنکه قدری پالتو خشک شد، با یک مسواک پالتو را شانه کنید تا به صورت اول برگردد.   راههای شستشوی پالتو   شیوه شستن بارانی شستن بارانی کمی آسان تر از شستن پالتو می باشد.

انجام این کار به آسانی و با استفاده از ماشین لباسشویی ممکن است. فقط باید که طبق رنگ بارانی خود، شوینده مناسب آن را انتخاب و استفاده کنید. همینطور برای خشک کردن بارانی بهتر است آن را در تماس مستقیم با هوای آزاد قرار دهید تا به راحتی و به صورت کامل خشک گردد.

دقت کنید که جنس اغلب بارانی ها به صورتی است که به علت حرارت بالای اتو امکان دارد ذوب شده و یا به آسانی بسوزد. پس توصیه می شود اصلا از اتو برای خشک کردن بارانی خود استفاده نکنید.   شیوه های شستشوی انواع پالتو   شیوه شستن پالتوی چرم  شسشتن پالتوی چرم طبیعی و چرم مصنوعی متفاوت است. امکان دارد مواد شوینده به جنس چرم مصنوعی صدمه برساند و پالتوی شما را از بین ببرد.

برای شستن پالتوی چرم طبیعی، باید از یک ماشین لباسشویی بزرگ استفاده کنید. ماشین لباسشویی کوچک به جنس پالتو صدمه می‌رساند. به همین جهت، چنانچه می‌خواهید چرم را در خانه بشویید، بهتر است به شیوه سنتی و با دست بشویید.   بعد از شستن پالتوی چرم، آن را در هوای آزاد قرار دهید.

دقت کنید که نور مستقیم آفتاب و خشک‌کن ماشین لباسشویی به چرم صدمه می‌رساند. بعد از خشک شدن چرم، می‌توانید چرم را واکس مخصوص بزنید تا خشک نشود و ترک نخورد. این شیوه کمک می‌کند تا پالتوی چرم شما سالم و جذاب باقی بماند.   راههای شستن انواع پالتو   گردآوری: بخش خانه داری  .

.


بازنشر از : بیتوتهفروش اینترنتی لباس بچه