1402\01\08 11:02:09


اوج گیری کرونا در گیلان. ۴۷ نفر در شبانه روز گذشته بستری شدند

رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بستری ۴۷ بیمار مبتلا به کرونا طی شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: در حال حاضر ۱۰۷ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های گیلان بستری هستند.

فردین مهرابیان در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به بستری ۹ بیمار بدحال کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان گیلان اظهار کرد: امروز تعداد بستری‌های کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی گیلان به ۱۶ نفر رسیده است.

وی از ترخیص ۳۴ بیمار کرونایی بهبود یافته از بیمارستان‌های گیلان طی شبانه روز گذشته خبر داد و افزود: مردم به ویژه بیماران خاص، برای جلوگیری از شیوع بیشتری بیماری کرونا و سرماخوردگی‌های فصلی، رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و زدن ماسک را جدی بگیرند. سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بستری ۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته اضافه کرد: در حال حاضر ۱۰۷ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های گیلان بستری هستند. وی با بیان اینکه آمار بستری‌های کرونایی در گیلان نسبت به روز گذشته افزایش داشته است، اضافه کرد: وضعیت ۱۷ نفر از بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌ها بدحال گزارش شده است.

مهرابیان بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم تاکید کرد و ادامه داد: زدن ماسک و رعایت دستورالعمل‌ها در ایام تعطیلات نوروز بیش از پیش توصیه می‌شود.. .


بازنشر از : مهر

دانشگاه علوم پزشكی گیلان

فردین مهرابیان

آمار کرونا