وقتی لباس زیر نپوشید چه اتفاقی برای بدن شما می افتد؟ مجموعه: پیشگیری بهتر از درمان نپوشیدن لباس زیر باعث کمتر عرق کردن می شود 4 فایده نپوشیدن لباس زیر برای بدن انسا

1401\05\23 07:11:26


وقتی لباس زیر نپوشید چه اتفاقی برای بدن شما می افتد؟

وقتی لباس زیر نپوشید چه اتفاقی برای بدن شما می افتد؟ مجموعه: پیشگیری بهتر از درمان نپوشیدن لباس زیر باعث کمتر عرق کردن می شود 4 فایده نپوشیدن لباس زیر برای بدن انسان اکثر افراد نسبت به پوشیدن لباس زیر عادت دارند آن را به مثابه ی نفس کشیدن حیاتی بر می شمارند. عدم پوشیدن لباس زیر مزیت های گسترده ای را به همراه دارد

وقتی لباس زیر نپوشید چه اتفاقی برای بدن شما می افتد؟ مجموعه: پیشگیری بهتر از درمان نپوشیدن لباس زیر باعث کمتر عرق کردن می شود   4 فایده نپوشیدن لباس زیر برای بدن انسان  اکثر افراد نسبت به پوشیدن لباس زیر عادت دارند آن را به مثابه ی نفس کشیدن حیاتی بر می شمارند.

عدم پوشیدن لباس زیر مزیت های گسترده ای را به همراه دارد. مهم ترین مزیت نپوشیدن لباس زیر، کاهش احتمال رفلاکس اسید است.   1. کاهش رفلاکس اسید  لباس های تنگ و چسبان به ویژه شورت، در تحمیل فشار به بدن نقش دارند.

لباس زیر می تواند با هدایت شکم به سمت بالا، معده را تحت فشار قرار دهد و فرد را مستعد رفلاکس اسید نماید. بدین ترتیب عارضه سوزش سردل شکل بگیرد. بهتر است بدانید بزرگسالان در رده سنی 20 الی 30 سال در مقایسه با سایر افراد بیشتر مستعد رفلاکس اسید هستند. بهترین روش برای کاهش رفلاکس اسید معده، اجتناب از پوشیدن لباس زیر است.    2.

تبلیغات
فروش مواد شیمیایی
فروش مواد شیمیایی

بیشتر مواد شیمیایی صنعتی از خارج از ایران وارد می شود. چون یافتن مواد شیمیایی خالص کار سختی است. مواد شیمیایی صنعتی در بخش های مختلف صنایع تولیدی، پوشاک، بهداشتی، داروسازی، پزشکی، رنگ سازی، کاغذ و جوهرسازی، مواد غذایی، مواد پلاستیکی، صنایع نساجی، فولاد و ذوب آهن و … مورد استفاده قرار می گیرند. محل نگهداری مواد شیمیایی صنعتی معمولا در انبار های تهران است اما ارسال آن به کلیه شهرهای ایران به سهولت انجام می شود.

کاهش احتمال ابتلا به عفونت های قارچی  به طور کلی بالغ بر 20 درصد از زنان به یک نوع باکتری به نام کاندیدا مبتلا هستند. جالب است بدانید اکثر مبتلایان به کاندیدا عمدتا فاقد نشانه های عفونت می باشند.  لباس های زیر متشکل از پنبه هستند. پنبه با جذف رطوبت، زمینه ساز مکان رشذ باکتری های گوناگون است.  بدین ترتیب با نپوشیدن لباس زیر می توانید احتمال ابتلا به عفونت را به طرز چشمگیری کاهش دهید.    3.

کاهش بوهای نامطبوع  اکثر افراد در محل قرارگیری لباس زیر دچار تعریق می شوند. رطوبت ناشی از تعریق به وسیله لباس زیر جذب می گردد و زمینه ساز شکل گیری بوهای نامطبوع می شود. بهتر است بدانید با نپوشیدن لباس زیر، تعریق در ناحیه تناسلی تبخیر می گردد و میزان بو کاهش پیدا می کند.   تصمیم به نپوشیدن لباس زیر احتمال ابتلا به عفونت قارچی را کاهش می دهد   ناحیه تناسلی به ویژه بکینی متشکل از بافت هایی ظریف است. از آنجایی که لباس های زیر عمدتا از مواد مصنوعی ساخته می شوند، می توانند زمینه ساز تحریک، ایجاد عفونت و آسیب به ناحیه تناسلی شوند.  شما می توانید با اجتناب از پوشیدن لباس زیر با کاهش میزان تحریک، احتمال تداخل آسیب به ناحیه تناسلی را کاهش دهید.   4.

کاهش حساسیت و آلرژی در ناحیه تناسلی ممکن است لباس زیر به ویژه شورت، دارای مواد شیمیایی، رنگ و پارچه مصنوعی باشد. مواد شیمیایی موجود در لباس زیر می توانند در سطح پوست واکنش های آلرژیک شکل دهند و به صورت تحریک، تاول، بثورات و برآمدگی بروز نمایند.  بی شک بهترین روش برای کاهش حساسیت و واکنش های آلرژیک در ناحیه تناسلی دوری از پوشیدن لباس زیر است.    نپوشیدن لباس زیر در مردان آسیب به ناحیه ی تناسلی را کاهش می دهد   موضوع کاهش احتمال حساسیت و واکنش های آلرژیک با دوری از پوشیدن لباس زیر در آقایان نیز صادق است. این امر در کاهش احتمال عفونت و خارش در ناحیه تناسلی نقش چشمگیری دارد و می تواند در حفظ سلامت سیستم تولید مثل کمک شایانی کند.   گردآوری: بخش سلامت   { .

.


بازنشر از : بیتوتهتولید کارتن و سفارش کارتن