پوریا خادم حسین پارسایی بردیا کیارس تالار وحدت بردیا کیارس و پوریا

1402\01\14 13:51:10


آهنگسازان «هفت‌خان اسفندیار» معرفی شدند

بردیا کیارس و پوریا خادم همکاری مشترک خود را در نمایش موزیکال «هفت‌خان اسفندیار» در مقام آهنگساز به نمایش می‌گذارند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نمایش، بردیا کیارس و پوریا خادم همکاری مشترک خود را در نمایش موزیکال «هفت‌خان اسفندیار» در مقام آهنگساز به نمایش می‌گذارند.

بردیا کیارس رهبری ارکستر نمایش موزیکال «هفت‌خان اسفندیار» را نیز برعهده دارد. کیارس از نوازندگان چیره‌دست ویولن است که سابقه حضور به عنوان رهبر سابق ارکستر ملی، رهبر مهمان و آسیستان رهبر ارکستر سمفونیک تهران، رهبر ارکستر مجلسی تهران و همچنین کنسرت مایستر ارکستر سمفونیک تهران را در کارنامه خود دارد. وی بعد از نمایش‌های موزیکال «الیور توئیست» و «بینوایان» سومین تجربه همکاری خود با حسین پارسایی در مقام کارگردان را در «هفت خان اسفندیار» به نمایش می‌گذارد.

تبلیغات
فروشگاه لوازم هنری
فروشگاه لوازم هنری

آرت ویم، تهیه و توزیع لوازم هنری در سطوح مبتدی و حرفه ای،، ارائه رنگ و مدیوم ، بوم و کاغذ ، قلم مو ، ابزار هنری با کیفیت های متنوع و قیمت مناسب سراسر ایران !

همچنین پوریا خادم آهنگساز و نوازنده پیانو بعد از موسیقی- نمایش «علمدار» دومین تجربه همکاری خود را با پارسایی پشت سرمی‌گذارد. «پوئم سمفونی تختی» ضبط شده توسط ارکستر متروپُلیتن پراگ از دیگر آثار ارکسترال پوریا خادم است. «هفت‌خان اسفندیار» محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج‌ اردیبهشت سال جاری در تالار وحدت روی صحنه خواهد رفت..

.


بازنشر از : مهر

پوریا خادم

حسین پارسایی

بردیا کیارس

تالار وحدتکارشناسی خودرو در کرج - تشخیص رنگ ماشین