صهبا شرافتی، ندا قاسمی و آتنا مهیاری بازیگران نقش روناک و شیرین در سریال محبوب نون. خ هستند.

1402\01\10 01:28:04


روناک، شیرین و ماه کاووس نون. خ در خارج از دنیای تلویزیون!

صهبا شرافتی، ندا قاسمی و آتنا مهیاری بازیگران نقش روناک و شیرین در سریال محبوب نون. خ هستند.

در ادامه تصاویری از این دو شخصیت محبوب سریال نون.

خ را در زندگی واقعی مشاهده می‌کنید.

روناک و شیرین نون. خ در خارج از دنیای تلویزیون خیلی فرق دارند.

«نون خ ۴» و پخش در روزهای نوروز

فصل چهارم از مجموعه «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی از اول فروردین ماه ۱۴۰۲ به روی آنتن شبکه اول سیما می‌رود. در آستانه پخش این مجموعه طنز، ویدئویی به عنوان تیزر رسمی منتشر شده است.

روناک و شیرین نون. </p><p>خ در خارج از دنیای تلویزیون خیلی فرق دارند.

سریال «نون خ ۴» برای پخش نوروزی از آنتن شبکه یک سیما آماده شده است و با توجه به تقارن نوروز با ایام رمضان، پخش این سریال همچنان ادامه خواهد داشت.

روناک و شیرین نون. خ در خارج از دنیای تلویزیون خیلی فرق دارند.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: «پس از یورش گله گرگ‌ها به روستا و تارو مار شدن گاو و گوسفندان روستاییان، زندگی اهالی با چالش جدیدی مواجه می‌شود.

بزرگان ده تلاش می‌کنند با شکار گرگ‌ها اوضاع را به حالت عادی برگردانند، اما هر بار به دلایلی موفق نمی‌شوند. به اجبار یکی از شکارچیان ده بالا را استخدام می‌کنند.

در ادامه آنچه باعث شعله‌ور شدن اختلافات قدیمی بین دو روستا شده، اهالی روستای نورالدین را برای خروج از رکود اقتصادی، جمعیتی و جبران عقب‌ماندگی از ده بالا به تکاپو می‌اندازد و ماجراهای ریز و درشتی را رقم می‌زند.»

حمیدرضا آذرنگ، بیژن بنفشه‌خواه، کاظم نوربخش، سیدعلی صالحی، ندا قاسمی، صهبا شرافتی، هدیه بازوند، نسرین مرادی، پاشا جمالی، سیروس میمنت، امیرسهیلی، سیدحسین موسوی، رضا رشیدی، سیروس سپهری، ماشالله وروائی، علی اخوان مطلق و هومن حاجی‌عبدالهی از بازیگران فصل چهارم «نون خ» هستند.

مهیاری به تازگی در سریالنون خ بازی کرده است که هم اکنون از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود.

چهره واقعی ماه کاووس نون خ | این عکس های آتنا مهیاری را از دست ندهید
آتنا مهیاری بازیگری جوان و کردتبار بوده و بازی در فیلم سینمایی خون شد باعث حضورش در سریال نون خ در فصل شده است. آتنا مهیاری فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ به صورت حرفه‌ای در سینما آغاز کرده است اولین اثری که در آن حضور پیدا کرده فیلم سینمایی «مشت آخر» بوده است این فیلم سینمایی به کارگردانی مهدی فخیم زاده و نویسندگی همین هنرمند تولید شده است و بازیگرانی همچون گوهر خیراندیش رامین راستاد و احمد نجفی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.​

آتنا مهیاری

 
.

.


بازنشر از : منبع: وقت صبحفروش اینترنتی لباس بچه