آنا/ امین غفاری از نوازندگان و مدرسان موسیقی کشورمان مقام اول (مدال طلا) و جایزه ویژه مسابقات جهانی ویولن کشور ژاپن را دریافت کرد.  امین غفاری از نوازندگان، مدرسان و پژوهشگرا

1402\01\14 06:53:03


نوازنده ایرانی مدال طلای مسابقات جهانی ویولن را دریافت کرد

آنا/ امین غفاری از نوازندگان و مدرسان موسیقی کشورمان مقام اول (مدال طلا) و جایزه ویژه مسابقات جهانی ویولن کشور ژاپن را دریافت کرد.  امین غفاری از نوازندگان، مدرسان و پژوهشگران موسیقی کشورمان در بیست و دومین دوره از مسابقات جهانی ویولن که در شهر اوزاکا ژاپن با عنوان «Competition Osaka International Music» برگزار شد، مقام اول (مدال طلا) و جایزه ویژه مسابقات جهانی ویولن کشور ژاپن را دریافت کرد.

آنا/ امین غفاری از نوازندگان و مدرسان موسیقی کشورمان مقام اول (مدال طلا) و جایزه ویژه مسابقات جهانی ویولن کشور ژاپن را دریافت کرد. امین غفاری از نوازندگان، مدرسان و پژوهشگران موسیقی کشورمان در بیست و دومین دوره از مسابقات جهانی ویولن که در شهر اوزاکا ژاپن با عنوان «Competition Osaka International Music» برگزار شد، مقام اول (مدال طلا) و جایزه ویژه مسابقات جهانی ویولن کشور ژاپن را دریافت کرد.این نوازنده ویولن در مسابقات جهانی ویولن که با حضور نوازندگانی از کشور‌های مختلف از جمله اتریش، آمریکا، انگلیس، ترکیه، ژاپن، چین، فرانسه و.

برگزار شد، پس از گذراندن مراحل اول و دوم با ارسال کنسرتو ویلن چایکوفسکی و سونات شماره سه ایزایی، در مرحله فینال به صورت حضوری در شهر اوزاکا با اجرای قطعه زیگونروایزن سارازات موفق به کسب مقام اول و مدال طلا شد. بازار جایزه ویژه این مسابقات نیز از طرف کمپانی Henle Verlag به وی اعطا شد. ضمن اینکه در مراسم اختتامیه نیز در یکی از بهترین سالن‌های شهر اوزاکا اجرایی به عنوان جایزه به امین غفاری اعطا شد.به گفته غفاری پس از این مسابقات چند اجرا در سالن‌های بزرگ در اروپا برای وی برنامه ریزی شده که به زودی اطلاع رسانی می‌شود.مسابقات جهانی موسیقی اوزاکا از سال ۲۰۰۰ در شاخه‌های مختلف موسیقی در حال برگزاری است و از معتبرترین مسابقات موسیقی در دنیا به شمار می‌رود که برندگان جوایز در این مسابقات شانس اجرا در سالن‌های درجه یک اروپا و آمریکا را خواهند داشت..

.


بازنشر از : آخرین خبربرق و روشنایی لاله زار